Jedyny w Płocku serwis urządzeń APPLE

iPad

Zbita szybka lub wyświetlacz, bateria do wymiany, gniazdo ładowania “nie łączy”, a może się nie włącza? To tylko kilka możliwych usterek jakie z pewnością może dla Ciebie naprawić nasz Apple serwis Płock.

iMac

Pęknięta matryca, system wolno się włącza, komputer włącza się bez obrazu? To tylko kilka możliwych usterek jakie z pewnością może dla Ciebie naprawić nasz Apple serwis Płock.

Macbook

Pęknięta matryca, zalana klawiatura, uszkodzone gniazdo zasilania, system wolno się włącza, laptop włącza się bez obrazu? To tylko kilka możliwych usterek jakie z pewnością może dla Ciebie naprawić nasz serwis.

iPhone

Zbita szybka lub wyświetlacz, bateria do wymiany, gniazdo ładowania “nie łączy”, a może się nie włącza? To tylko kilka możliwych usterek jakie z pewnością może dla Ciebie naprawić nasz serwis.

Apple serwis Płock grafika

Kompleksowa naprawa urządzeń firmy APPLE nareszcie dostępna w Płocku. Niewątpliwie naprawimy każdy problem w Twoim Macbook’u, iPhone, iMac’u, iPad’dzie … Jeśli masz pytanie zapraszamy do Kontaktu oraz na naszego Facebook’a