Markowy Kabel zasilający - PC - MONITOR - DRUKARKA

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 9,99 zł 9.99
Cena netto: 8,12 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: KOMPIX
Kod produktu: 4A13-2360C

Opis

 

 

 Kabel zasilający do PC ATX Drukarki lub Monitora - SĄ TO WYSOKIEJ JAKOŚCI MARKOWE KABLE - NIE CHIŃSZCZYZNA!!!

Długość kabla: ok 1,2m

Przekrój żyły: 3x0,8 mm2

Kolor: Czarny

Zgodność z normami: CE, OVE, KEMA-KEUR, CEBEC, VDE

Parametry: 250V Max, 10A Max

Temperatura pracy: -30*C- +80*C

 

 

Cena dotyczy 1szt. 


Regulamin

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

2. Reklamacje towaru zakupionego przez Internet i odbieranego w siedzibie firmy KOMPIX, należy zgłaszać bezpośrednio w jej siedzibie – zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Reklamacje towaru zakupionego przez Internet i dostarczonego za pośrednictwem firmy kurierskiej, należy odesłać na adres firmy KOMPIX po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

3. Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów, akceptuje wystawianie i przesyłanie przez Sprzedawcę faktur w formie elektronicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119).

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta.

5. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży.

Dane techniczne

Sprzęt używany (poleasingowy) Tak

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl