Profesjonalny SERWIS Telefonów GSM Płock – ale nie tylko!!!

Telefony i Tablety

Zbita szybka lub wyświetlacz, bateria do wymiany, gniazdo ładowania „nie łączy”, bateria słabo trzyma? Zdjęcie hasła, urządzenie nie włącza się czy nie ładuje baterii? To tylko kilka możliwych usterek jakie z pewnością może dla Ciebie naprawić nasz serwis.

Komputery PC

System wolno działa, pojawiły się wirusy, komputer się nie włącza, po jego włączeniu widać tylko białe litery na czarnym tle. A może chcesz przede wszystkim poprawić wydajność swojego komputera. To tylko kilka możliwych usterek jakie z pewnością może dla Ciebie naprawić nasz serwis.

Laptopy i Ultrabooki

Pęknięta matryca, ułamana obudowa, zalana klawiatura, uszkodzone gniazdo zasilania, system wolno się włącza, laptop włącza się bez obrazu? A może chcesz przede wszystkim poprawić parametry swojego laptopa. To tylko kilka możliwych usterek jakie z pewnością może dla Ciebie naprawić nasz serwis.

Telewizory i Monitory

Obraz się nie wyświetla, zginął dźwięk, a może telewizor lub monitor w ogóle nie reaguje na podłączone zasilanie. To tylko kilka możliwych usterek jakie z pewnością może dla Ciebie naprawić nasz serwis.


Serwis Telefonów GSM
Serwis Telefonów GSM – komputery, laptopy, telefony … i wiele innych . Naprawa urządzeń elektronicznych to nasze “drugie ja”. Elektronika ma to do siebie, że potrafi się czasem zepsuć, ale teraz to już nie problem. Podczas gdy my zajmujemy się naprawą – Ty nie musisz się o nic martwić. Wykonujemy wszelkie naprawy – przed wykonaniem naprawy zawsze otrzymasz ostateczną wycenę – jest to bardzo ważne aby klient nie musiał ostatecznie zapłacić za naprawę więcej niż był wart sprzęt. Masz pytania – zapraszamy do kontaktu oraz na naszego Facebook’a

 

KOMPIX Serwis PŁOCK działa również poza Płockiem – zapraszamy do naszego głównego oddziału w Tłuchowie