Dziś na nasz serwis trafił Iphone 7 w wersji „white” czyli biały. Usterka widoczna na pierwszy rzut oka, nie trzeba być fachowcem ażeby zorientować się co na pewno jest do wymiany. I choć czasami stłuczony ekran pozwala przez krótki czas obsługiwać urządzenie to jednak wygląda nie estetycznie i bywa niebezpieczny. Pamiętajmy że mamy do czynienia z potłuczonym szkłem.

Wymiana ekranu nie jest czynnością zbyt skomplikowaną, w pięciostopniowej skali trudności oceniamy ją na trzy, należy jednak uważnie wykonać czynności serwisowe ponieważ mamy do czynienia z bardzo małymi elementami takimi jak śruby oraz złączami na delikatnych taśmach.

Producent iPhona-a nie słynie z ułatwiania użytkownikowi samodzielnej naprawy swoich urządzeń, dlatego lepiej zlecić to profesjonalnemu serwisowi.

Ciągle jeszcze opłacalne jest wykonanie naprawy urządzenia ponieważ dostaje ono nowe życie i jeszcze nam posłuży. Pamiętajmy również o ekologii, naprawiając swoje urządzenie nie wytwarzamy elektrośmieci.

Jeśli też masz problem ze swoim telefonem lub najzwyczajniej chcesz o niego zadbać zapraszamy do kontaktu. Znajdziesz nas również na Facebook’u.

dav
dav
dav

Pozostałe wpisy