Dziś na nasz serwis trafił Macbook a1708 z pasami na matrycy. Po dokładnych oględzinach doszliśmy do wniosku, że uszkodzeniu uległa taśma matrycy, co jest dość częstą usterką w tym modelu. Ażeby naprawa była ekonomicznie opłacalna, klient zdecydował się na użycie części używanych. Wymiana całego skrzydła w Macbook-u to to czasami najbardziej opłacalna opcja naprawy.

Sama wymiana nie jest zbyt skomplikowana, należy jednak być dokładnym i ostrożnym gdyż mamy do czynienia z bardzo delikatnymi elementami.

Model a1708 to bardzo wydajna maszyna o kompaktowych rozmiarach, dlatego jest dość często wybierana przez profesjonalistów.

Jeżeli zauważysz odstępstwa od normy w pracy swojego urządzenia zgłoś się natychmiast do punktu serwisowego. Nie próbuj samemu dokonywać napraw jeżeli nie posiadasz stosownej wiedzy oraz umiejętności. Pamiętaj że masz do czynienia z urządzeniem elektrycznym.

Jeśli też masz problem ze swoim komputerem lub najzwyczajniej chcesz o niego zadbać zapraszamy do kontaktu. Znajdziesz nas również na Facebook’u.

dav
sdr
dav

Pozostałe wpisy